עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

אטרקציות בירושלים

"עשרה קבין של יופי ירדו לעולם, תשעה לקחה ירושלים..."


ירושלים נושאת בתוכה קסם שלא ניתן לתאר אותו במילים. היא מיוחדת ומרתקת, האווירה בה לא דומה לשום מקום אחר, היא עתיקה וחדשה, מלאה בניגודים אך מצליחה ליצור מהם מארג מושלם של יופי. ירושלים מציעה אטרקציות רבות ונפלאות לכל המשפחה. חלקן לוקחות למסע מרתק בעקבות ההיסטוריה וחלקן מציגות את ירושלים החדשה, הצעירה והתוססת. במאמר זה אספנו מספר אטרקציות מהנות ומיוחדות לכל המשפחה. זהו הזמן לצאת לחופשה מרתקת בירושלים המיוחדת.

בעקבות ההיסטוריה

מעלית הזמן – לראות את ירושלים מנקודת מבט אחרת באולם המקיף את הצופה במסכי לד ולוקח אותו למסע אינטראקטיבי מרתק. המושבים נעים על צירי תנועה ההופכים את הצפיה במיצג למוחשית ומיוחדת. במעלית הזמן ארבעה מיצגים והם: מסע במעלית הזמן בירושלים מתקופת מלכי התנ"ך ועד ימינו, מסע אל גוף האדם, מסע ביקום ואני ירושלים המציג את העיר מזווית שונה.

מנהרות הכותל – מציגות את חלקו התת קרקעי של הכותל המערבי תוך סיור בחדרים ומנהרות תת קרקעיות. בין המוצגים המעניינים במנהרות: נדבך רבא – אבן בניה במשקל של חמש מאות ושבעים טונות אשר שימשה כנדבך ייצוב ותמיכה, שער וורן שהוא אחד מארבעת שערי הר הבית, תעלת המים החשמונאית ששימשה להובלת מים ועוד.

נקבת השילוח – סיור לאורך הנקבה שאורכה כחמש מאות מטרים אשר נחצבה בתקופת המלך חזקיהו. בנקבה זורמים מים וגובהם בנקודה העמוקה ביותר הוא שבעים סנטימטרים. זוהי חוויה רטובה ומרגשת לילדים ומבוגרים כאחד.

טיול על החומות ועיר דוד על חומות העיר העתיקה ישנה טיילת בה ניתן לסייר ולצפות בעיר העתיקה והחדשה מהגובה. ישנם שני מסלולים לבחירה ואורכו של כל אחד מהם כשעה. הסיורים מתחילים בשער יפו.

משכנות שאננים – השכונה הראשונה מחוץ לחומות בה נמצאת טחנת הקמח המפורסמת שהוקמה על יד משה מונטיפיורי ודגם המרכבה שלו.

ירושלים הצעירה והתוססת

שוק מחנה יהודה – השוק המרתק עם הריחות המשכרים, הצבעים הנהדרים וההווי הירושלמי במלוא הדרו. ניתן לערוך סיור מודרך בשוק הכולל טעימות או להסתובב בין הסמטאות וללכת שבי אחרי קריאות הרוכלים, הירקות והפירות הטריים, דוכני האוכל הטעימים וחנויות החלווה והממתקים.

גן החיות התנכ"י – גן החיות הגדול בישראל ובו מאות זנים של בעלי חיים, מדשאות, אגם מלאכותי, פינות ליטוף, מרכז מבקרים בדמות תיבת נוח, רכבת פנימית לסיורים בגן ועוד.

פארק טדי – הפארק על שם ראש העיר טדי קולק ממוקם באזור גיא בן הינום וחוצות היוצר. בשטחו מדשאות גדולות ומזרקה המורכבת ממאתיים חמישים ושישה סילוני מים מציגה מספר פעמים ביום מופע המשלב מים, תאורה ומוסיקה. בשעות בהן המזרקה פעילה ניתן להשתכשך במימיה.

אקווריום ישראל – האקווריום הראשון בישראל בו מוצגים מאות זנים מרהיבים של בעלי חיים ימיים בחלוקה לים התיכון, ים סוף וים כינרת.

מוזיאון המדע – מוזיאון שמטרתו להציג תהליכי מדע וטכנולוגיה באמצעות תערוכות אינטראקטביות מרתקות המציגות תופעות מדעיות משתנות.

טיולי סגווי – דרך מיוחדת ונהדרת להכיר את ירושלים היא באמצעות טיולי סגווי. ישנם מספר מסלולי טיול סגווי בירושלים המציגים אתרים ונקודות תצפית שונות של העיר. המסלולים העיקריים של טיולי סגווי בירושלים הם טיילת ארמון הנציב, העיר העתיקה, משכנות שאננים, מרכז העיר ועוד. חוויה מיוחדת ומומלצת.

אטרקציות בירושלים - סגווי בעיר

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
[email protected]