עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

כללי בטיחות ברכיבה על סגווי


מתכננים טיול עם המשפחה, עם בן או בת הזוג או סיור כיפי עם עובדי החברה? טיולי סגווי הפכו עם השנים לאטרקטיביים מאוד ומאפשרים לכם חוויה אחרת ושונה משלל האטרקציות האחרות. הוא לא דומה לאף פעילות שהכרתם קודם לכן, מדובר בטכנולוגיה מתפתחת של התחבורה שמאפשרת לכם להגיע למרחקים בינוניים וקצרים תוך הסתכלות על הטבע, לבקר בסמטאות שלא ביקרתם בהם ועוד. אחרי שהתאהבתם בסיורים מהסוג הזה עליכם להכיר היטב את כללי הבטיחות ברכיבה על סגווי, להבין כיצד להשתמש במכשור הטכנולוגי ולהתמודד עם סיטואציות שונות שעלולות לגרום לכם לנזק.


מכשיר הסגווי נחשב לכלי תחבורה שניתן להתנייד איתו ממקום למקום. הוא מאוד גמיש ומאפשר לכם ביעילות להגיע למקום מסוים בקלילות ובמהירות יחסית. רכיבה על סגווי היא ללא מאמץ כלל, כל אדם מסוגל להשתמש במכשיר ולנוע איתו על כל משטח שהוא מעוניין. הסגווי מכיל שני מנועים חשמליים המופעלים על ידי סוללות נטענות המניעים את המכשיר למהירות של עד 20 קמ"ש בשטח פתוח. חשוב מאוד לזכור כי השליטה בסגווי היא משתנה מבן אדם לבן אדם – בכלי התחבורה הספציפי הזה אין לגמרי אלמנט שמבצע ברקס או גז אלא מה שצריך לעשות הוא לעלות על המכשיר ולהתחיל להניע אותו תוך הזזת הגוף קדימה. אם אתם מעוניינים שהמכשיר יעצור, תוכלו לזוז עם הגוף אחורה והוא מיד עוצר. בנוסף, הסגווי הינו בעל כידון שתוך הזזה ימינה או שמאלה מאפשר לזוז לצדדים ולהתנייד למגוון מקומות.


השימוש בסגווי מתאים לגילאי 16 ומעלה והוא נחשב לכלי תחבורה חוקי בישראל. על מנת שתוכלו להתנייד עם המכשור בצורה בטיחותית, חשוב לדעת שניתן לנוע עם הסגווי רק במקומות שמיועדים להולכי רגל, כלומר, מדרגות, שדרות, סמטאות, שבילים וכדומה. לא ניתן בשום פנים ואופן להתנייד עם כלי התחבורה על הכבישים, הם מיועדים אך ורק לרכבים ממונעים. לכן, בשביל לשמור על הבטיחות שלכם חשוב שתטיילו עם הסגווי כשאתם על המדרכה מסוגרת לצדו של הכביש.


אולם אם אתם לא מצליחים להבין כל כך איך לשמור על בטיחותכם תוך שימוש בסגווי, עליכם לפנות לחברות שמציעות את שירותי הסגווי ולבקש מהם שיסבירו לכם היטב איך משתמשים במוצר, באילו אזורים מותר לסייר וכו'. אם אתם עדיין מסתבכים, מפחדים, ניתן כמובן לצרף אליכם אנשי מקצוע, מדריכים, שילוו אתכם לאורך כל הסיור, יעזרו לכם וידריכו אתכם כיצד להשתמש בסגווי.


הרבה אנשים לא מצליחים להבין את הטכנולוגיה החדשה ומתקשים לתפעל אותה. לכן, חשוב ואף רצוי להכיר את כללי בטיחות ברכיבה על סגווי כדי להימנע מתאונות מסוכנות שיכולות להתרחש במידה והם יבחרו להתנייד עם הסגווי על הכביש. בחירה בחברה שמציעה גם סיורים על סגווי וגם מדריכים שיהיו צמודים אליכם לאורך הסיור, תגרום לכם להרגיש בטוחים ולשחרר את הלחץ – סיור סגווי בתל אביב או סיורי סגווי בירושלים יהוו חוויה מרתקת ומהנה ובשביל שזה יקרה על הצד הטוב ביותר, עליכם לפנות לחברה הנכונה, להכיר את כללי הבטיחות וליהנות. סיור מהנה!

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
[email protected]