עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

סיורי סגווי לועדי עובדים

מנהלי חברות ועסקים יודעים היטב שהלב הפועם של העסק אלה העובדים. זה לא משנה אם מדובר על מנהלי המחלקות או על העובדים הזוטרים, כי בכל מקרה זה ברור שככל שהעובדים יהיו יותר מרוצים כך תפוקת העבודה שלהם תהייה גדולה יותר. לכן גם אתם צריכים לשאוף לכך שהעובדים שלכם ירגישו טוב ויהיו מגובשים ביניהם, ויש לא מעט דרכים שבעזרתן ניתן לעשות זאת. אחת מהאופציות שהפכה להיות מאוד פופולאריות בשנים האחרונות זו האפשרות של סיורי סגווי בערים מעניינות בארץ, וכדאי גם לכם לקחת את העובדים שלכם לחוויה כזאת. סיורי סגווי מתקיימים בלא מעט מקומות בארץ, בין אם זו עכו, יפו העתיקה, ירושלים או כל מקום אחר שמעניין לבקר בו. 

כל היתרונות במקום אחד

כשמדברים על סיורי סגווי לעובדים אפשר ליהנות למעשה מכל היתרונות בו זמנית. מצד אחד אתם לוקחים את העובדים שלכם ליום כיף, משקיעים בהם וגורמים להם לצאת מהשגרה, ומצד שני אתם לוקחים אותם לראות את הארץ. הרבה פעמים קורה שבגלל שעות העבודה הארוכות העובדים לא מספיק מטיילים בארץ בכוחות עצמם, ולכן יום כיף כזה יוכל להתאים לכך. כמו כן, האפשרות של סיורי סגווי בערים השונות זו אופציה נהדרת כי אפילו אם חלק מהעובדים שלכם לא אוהבים או לא רגילים ללכת ברגל, הרי שהם יוכלו "להשתתף בחגיגה". העניין הוא שעם הסגווי לא צריך להתאמץ פיזית, כי כל מה שיש לעשות זה רק לעלות על המכשיר ולנסוע ממקום למקום. לכן סיורים כאלה יכולים להתאים אפילו אם אתם רוצים לעשות יום כיף לעובדים בקיץ כשחם ביותר. 

הדרכה מקצועית 

על מנת שהטיול יהיה בטיחותי, וכדי שיסתיים בשלום וגם כדי שיהיה מעניין, כל מה שצריך זה רק לבחור לאיזו חברה מקצועית אתם פונים. היום הפופולאריות של מכשיר הסגווי הפכה להיות גדולה ביותר, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם בארץ תמצאו לא מעט חברות שעוסקות בתחום. עם זאת, לא בכל חברה מציעים לכם גם מדריך קבוע ולא בכל חברה המדריכים מכירים מספיק את הערים הגדולות שבהם מסיירים. לכן כדאי לבדוק בשבע עיניים לאיזו חברה אתם פונים, כי אי שאינו רוצה לקחת סיכונים מיותרים. המטרה היא אומנם שהעובדים ייהנו אך אתם בוודאי רוצים שגם יהיה ערך מוסף לכל יום הגיבוש הזה. לכן עדיף לבדוק מי המדריך שיוביל אתכם לכל אורך היום כי זה ישפיע על התוצאה הסופית ועל הצלחת יום הגיבוש. באופן כללי ניתן לומר שלא מדובר על הוצאה כלכלית גדולה מדי כך שגם אתם בוודאי תוכלו לעמוד בקלות בעלויות של יום גיבוש כזה. אתם תראו שהעובדים שלכם יתרגשו מכך ובמיוחד אם הם טרם לוו חווית נסיעה על גבי המכשיר המיוחד והנוח הזה. 

  • סיורי סגווי לועדי עובדים בתל אביב

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
[email protected]