עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

סיורי סגווי בתל אביב

סיורי סגווי בתל אביב - חוויה חד פעמית

סיור סגווי הפך במהרה לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בארץ: הכלי החדיש, הסיפורים המרתקים של מורי הדרך וחווית הריחוף משאירים בסוף הסיור טעם של עוד. 

חברת סגווי בעיר, המתמחה בנושא טיולי סגווי מודרכים, פעלה עד היום בירושלים ועכשיו הגיעה גם לת"א. טיול סגווי בתל אביב מעולם לא היה פשוט יותר - למידע צרו קשר.

החברה מציעה ללקוחותיה חווית טיול סגווי בתל אביב, בשבילים הקסומים של העיר, בטיילת ובאתרים נוספים.

עד היום בכדי לטייל בעיר, היינו מכתתים את רגלינו, מזיעים ומתעייפים וחוזרים הביתה מותשים  - לא עוד. טיול סגווי בתל אביב הגיע כדי להפוך את חווית הסיור המודרך בתל אביב לנעימה ולהזניק אותה למאה ה-21.

בעזרת כלי הסגווי נצא לסיור סגווי בתל אביב יחד עם מורה דרך. במהלך טיול סגווי מודרך, נגיע אל פינות החמד של תל אביב וגם למקומות חדשים.

כל מה שצריך לעשות בשביל לנוע עם הכלי הוא פשוט לרכון קדימה עם הגוף, ובבכדי לעצור - להטות את משקל הגוף אחורה.

כלי הסגווי מאוד אינטואיטיבי ובנוי ע"פ הרגלי המוח: שואפים קדימה והכלי נוסע, נרתעים לאחור והוא נעצר. מהסיבה הזו כל אחד יכול ללמוד ולעלות על הכלי. תהיו בטוחים שלאחר מספר דקות של למידה, תרגישו שהכלי הפך לחלק מהגוף!

העלייה מותרת מגיל 16 ומעלה (כן, גם בגיל 85...) ואין צורך ברשיון נהיגה, אפשר לצאת לסיור בבודדים או בקבוצות, על פי בחירתכם. 

אגב, במידה ואתם מחפשים מתנה, טיול סגווי בתל אביב הוא חוויה יוצאת דופן ומתנה מעולה! דברו איתנו בטלפון 1-1-700-722-722 ונציגנו ישמחו לעמוד לרשותוכם עם מידע רלוונטי.

לקריאה אודות סיורי סגווי בירושלים הקליקו פה

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
[email protected]