עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

רעיונות לערב צוות מעולה

מקום עבודה אינו רק מקום שאנשים עובדים בו אלא גם מקום של מפגשים חברתיים וקשרים מחוץ לעבודה. בתחום של משאבי אנוש ורווחת העובד ידוע כי מקום עבודה שכיף ונעים לעבוד בו הוא סביבה הכרחית על מנת שהעובד יהיה יעיל ויביא תפוקה למקום העבודה. לשם כך אין זה מותרות לארגן ערב הווי לצוות העובדים, פעילות גיבוש או כל פעולה שמטרתה שבירת השגרה ושינוי האווירה.

אין ספק שכל פעילות חברתית מהנה תתרום להעלאת המורל ומוסר העבודה וכמובן תתרום לגיבוש העובדים, בין אם לעובדים יש קשרים ישירים בעבודה זה עם זה ובין אם אין הם כלל מכירים זה את זה. ערב צוות הוא הזדמנות לשבור את הקרח, ליצור הכרויות חדשות ואף פעם אי אפשר לדעת מה ייצא מהכרויות וחברויות חדשות אלה.

כיצד מארגנים ערב צוות מעולה?

אם הפעילות תהיה מעולה ומהנה או לא - כמובן על כך יעידו העובדים בסיום הערב אך כאשר מראש מארגנים פעילות מהנה, הומוריסטית או כזאת שתהיה ייחודית ומעניינת - כבר נקודת המוצא תהיה טובה ויש סבירות גבוהה לקבלת משובים חיוביים מהפעילות ואופייה.

בערבי צוות נהוג לצאת לטיול עם מדריך באזור מסוים, הטיול יכול להיות רגלי, באוטובוס משותף, רכיבה על אופניים והנאה מנוף שונה, הסברים מעניינים או ביקור באטרקציה בעלת ייחוד או סגנון שלא רואים בכל מקום. ישנם מקומות עבודה המזמינים אמן סטנד אפ לערב צוות כדי שהעובדים יוכלו לקחת אתנחתא קומית של צחוק ובדיחות דעת מהעבודה והשגרה.

מה ההשפעות של ערב צוות מהנה?

מלבד ההנאה בזמן ערב הצוות עצמו, קל יהיה להבחין בהנאת העובדים גם בתקופה שלאחר ערב הצוות. העובדים יחלקו חוויות במסדרונות מקום העבודה, יעלו זיכרונות אלה עם אלה אודות מה שהיה בערב וכל אחד יוכל לשתף בחוויות שלו וממה הוא הכי נהנה. כאשר ישנה אווירה טובה בין העובדים קל להם לעבוד והם אפילו נהנים להתמסר למקום העבודה, לעשות את המוטל עליהם ולהביא לתוצאות לטובת הארגון.

כל מקום עבודה חייב לאפשר יציאה מאורגנת מהשגרה לפחות פעם בכמה חודשים על מנת לאפשר לעובדים להתאוורר, לראות אלה את אלה בעיתוי שונה מהרגיל, אולי גם בחברת בני הזוג ובני המשפחה וכך מגלים העובדים דברים חדשים הן על עובדים אחרים והן על מקום העבודה עצמו. ארגון המכבד את העובדים שלו ופועל לרווחתם הוא ארגון שיהיה נעים לעבוד בו.

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il