עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

רעיונות לימי כיף לוועדי עובדים

העניין שאתם חייבים להבין בתור בעלי עסקים הוא שכאשר יש לכם עובדים מגובשים הם נותנים מעצמם יותר וכך העסק כולו יכול לפרוח, ולכן חשוב להשקיע בנושא הזה. הבעיה האמיתית היא לא האם כדאי לקחת אותם לחופשה מפנקת או ערב גיבוש, אלא איזה פעילויות לשלב בכל העניין, כי האפשרויות לבילוי היום רבות. יש הרבה דרכים שבעזרתן תוכלו ליצור גיבוש בין העובדים שלכם, ומה שבטוח זה שככל שיהיו יותר פעילויות וככל שהן תהיינה יותר מגוונות, כך ההנאה תהייה גדולה יותר. נשמע לכם מסובך ומורכב? כדאי שתדעו שזה לא כך, והינה לפניכם מספר רעיונות מקוריים ושונים ליום כיף לוועדי עובדים.

אוכל ופעילות גופנית

בדרך כלל בעלי עסקים שמנסים להפיק ימי כיף וגיבוש לעובדים שלהם חושבים על ארוחה טובה, הופעה קצת אלכוהול, אך מה עם מעט פעילות גופנית ותזוזה? אחד מהרעיונות שהפכו להיות להיט גדול בשנים האחרונות זו האפשרות של השכרת סגווי לכל קבוצת העובדים, כי יש משהו מגבש ומשמח בנסיעה משותפת ברחבי העיר. יש היום לא מעט אנשי מקצוע שעוסקים בהשכרה של סגווי והרבה מדריכים מוכשרים שיוכלו לקחת את קבוצת העובדים שלכם ולהוביל אותם לטיולים מקסימים בכל עיר בארץ. אם בארגון יום הכיף לעובדים שלכם תשלבו פעילות גופנית, טיול בסגווי וארוחה טובה אתם תראו שהם לא יוכלו להישאר אדישים לכל החוויה הזאת. ימי כיף לעובדים צריכים להיות בעל ערך מוסף וכדאי יהיה להפגיש אותם עם חוויות שעד היום אולי עוד לא יצא להם לנסות, כי למה לא להיות מקוריים ולהעיז?

 

תכנון התקציב של יום הכיף

בין אם יש לכם וועד עובדים גדול ובין אם מדובר על מספר מצומצם של עובדים, בוודאי תרצו לעשות הכול כדי שהחגיגה תהייה כמה שיותר מוצלחת, כי אחרת למה להשקיע בכלל? עם זאת, חשוב גם לקחת בחשבון את העובדה שימי הכיף האלה, וכל הפעילויות, עולות לא מעט. לכן צריך להחליט מראש על איזה סוג של פעילויות אתם לא מוכנים לוותר, אך בהחלט כדאי גם לשים גבול להשקעה הכלכלית שלכם ביום הגיבוש והכיף. במקרה של השכרת סגווי לכל העובדים וטיול מודרך ניתן לראות שיש מספר חברות שאליהן אפשר לפנות, ובכל מקום תקבלו הצעת מחיר קצת שונה. אם חשוב לכם לא להכניס את העסק לחובות רק בגלל שאתם רוצים שהעובדים ייהנו אתם בהחלט צודקים וכדאי שתעשו השוואת מחירים. תמיד כאשר משווים מחירים וכאשר עושים תכנון כלכלי ימי הכיף יוצאים מוצלחים יותר, אז למה אתם מחכים? וועד העובדים שלכם בוודא צמא לחווית מגבשות ואתם תראו שזה יתרום רבות גם לקידום העסק.

 

ימי כיף לעובדים

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il