עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

פרסום על גבי סגווי

אין זה סוד שכשאתה המפרסם/בעל העסק בא וחושב כיצד לפרסם מוצר מסויים ,מבחינתך אין עוררין שהוא דבר נצרך, מבוקש ובעצם מתאים לכל אחד, צצה ועולה השאלה האם הפרסום עליו חשבת הוא אכן אפקטיבי ואכן עומד בציפיות שאותן הצבת לעצמך...

בסגווי בעיר אנחנו חושבים גם עליך המפרסם/בעל העסק ומציעים לך מגוון אפשרויות פרסום אפקטיביות שיתנו לך תשובות ברורות על כל השאלות הנ"ל בבואך להחליט על סוג הפרסום גם בלי לבצע מבחנים כאשר כל הנתונים פרוסים מול העיניים בדמות מספרים ברורים ולא בהערכות שלפעמים משוללות כל קשר למציאות...

 

סגווי בעיר מציעה מגוון רחב של אפשרויות פרסום באמצעות הסגווי עצמו וכן באמצעות המכלול שמקיף אותו.

 

כמה דוגמאות לאפשרויות הפרסום על הסגווי:

 

פרסום ע"ג הסגווי – בתוקף תפקידו הסגווי משמש להסעת קבוצות תיירים ומקומיים ברחבי העיר.כפועל יוצא נוסף מעבר לחשיפה למוצר שנוצרת ע"י המטיילים ישנה הגברה של החשיפה למוצר בשיעור גבוה ביותר היות וכמות האנשים שנפגשים עם הכלי בכל טיול היא עצומה ובכך גם האפקטיביות של הפרסום עולה בשיעור חד.

כמו שניתן לראות בתמונות קיימת אפשרות להרכיב שלטים ע"ג הסגווי אם בצורה של שלט בודד בקדמת הכלי ואם ע"י עיטוף כולל של כל הכלי.

כמו שכבר התחייבנו ישנה אפשרות לחשב באופן מדוייק את החשיפה של המוצר ע"י פרסומו ע"ג הסגווי.

קידום מכירות – בזכות הנגישות הגבוהה שבה ניחן הסגווי מתאפשר לך המפרסם/בעל העסק להגיע לכמות גבוהה יותר של אנשים בשטח רחב יותר ממה שהורגלת עד היום ובכך להגביר את האפקטיביות של כל איש שטח שמתעסק בקד"מ של מוצר.כמו כן היות והסגווי מזוהה כחדשני ניתנת לך האפשרות לגרום למוצר שאותו אתה מקדם הילה של חדשנות ובכך להגיע למגוון רחב של קהלי יעד שאליהם מדברת רק החדשנות ושלא הצלחת להגיע אלהם עד היום.

 

אתר סגווי בעיר – זה נכון, בתחום הזה אין בפינו בשורות של חדשנות אך עדיין כמו שהתחייבנו לעיל גם כאן כל הנתונים הנדרשים לך בבואך להחליט על פרסום, פרוסים לנגד עיניך ,שוב, בדמות מספרים מדוייקים ולא הערכות. ניתן לשלב בחבילות הפרסום הנ"ל גם ליווי פרסומי באתר.

כמו כן גם לעניין החדשנות כל האמור לעיל נכון גם לגבי האתר של סגווי בעיר, החברה מזוהה כחדשנית וכפועל יוצא גם האתר שלה מזוהה באותה רמה.

סגווי

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il