עשו לנו לייק      1-700-722-772
חייגו אלינונווטו אלינו

טיולי סגווי תל אביב - חוויה חד פעמית

טיולי סגווי הפכו במהרה לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בארץ. הכלי החדיש, הסיפורים המרתקים של מורי הדרך וחווית הריחוף משאירים בסוף הסיור טעם של עוד. 

חברת סגווי בעיר, המתמחה בנושא טיולי סגווי מודרכים, פעלה עד היום בירושלים ועכשיו הגיעה גם לת"א, טיול סגווי בתל אביב מעולם לא היה פשוט יותר - למידע צרו קשר. 

החברה מציעה ללקוחותיה חווית סגווי בתל אביב, בשבילים הקסומים של העיר, בטיילת ובאתרים נוספים.

עד היום בכדי לטייל בעיר, היינו מכתתים את רגלינו, מזיעים ומתעייפים וחוזרים הביתה מותשים  - לא עוד. סגווי בתל אביב הגיע כדי להפוך את חווית הסיור המודרך בתל אביב לנעימה ולהזניק אותה למאה ה-21.

בעזרת כלי הסגווי נצא לסיור סגווי בתל אביב יחד עם מורה דרך. במהלך סיורי סגווי בתל אביב, המדריך יקח אתכם לפינות החמד של תל אביב וגם למקומות חדשים.

כל מה שצריך לעשות בשביל לנוע עם הכלי הוא פשוט לרכון קדימה עם הגוף, ובשביל לעצור - להטות את משקל הגוף אחורה.

כלי הסגווי מאוד אינטואיטיבי ובנוי ע"פ הרגלי המוח. שואפים קדימה והכלי נוסע, נרתעים לאחור והוא נעצר. מהסיבה הזו כל אחד יכול ללמוד ולעלות על הכלי תהיו בטוחים שלאחר מספר דקות של למידה, תרגישו שהכלי הפך לחלק מהגוף במהלך סיור סגווי בתל אביב!! 

העלייה מותרת מגיל 16 ומעלה (כן, גם בגיל 85...) ואין צורך ברשיון נהיגה, אפשר לצאת לסיור בבודדים או בקבוצות- לפי בחירתכם. 

אגב במידה ואתם מחפשים מתנה, טיול סגווי בתל אביב - חוויה יוצאת דופן ומתנה מעולה! צרו קשר באתר ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם עם מידע רלוונטי.

אז למה אתם מחכים? התגלגלו עוד היום והזמינו טיולי סגווי תל אביב  1-700-722-772

 

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il