עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

סיורי סגווי - הרעיון המושלם ליום כיף לעובדים

בשנים האחרונות, יום כיף לעובדים הפך להיות חלק בלתי נפרד מן ההווי הארגוני של חברות וארגונים גדולים. ליום כיף לעובדים יש לא מעט יתרונות: הוא מאפשר לעובדים לשחרר את הלחצים שהצטברו בעבודה, מסייע בשבירת השגרה השוחקת, הוא יכול לסייע רבות בשיפור התקשורת הפנים ארגונית, הוא ידוע כפתרון מעולה להעלאת המורל של העובדים בחברה, והוא מחזק את תחושת השייכות שלהם למקום העבודה. בנוסף, כיום אנו יודעים כי יום כיף לעובדים תורם משמעותית לעלייה במוטיבציה של העובדים ובהתאם מביא לשיפור התפוקה, מה שמתבטא בעלייה ברווחיות החברה. כך שארגון של יום כיף שכזה הוא משהו שכל הצדדים נהנים ממנו - גם העובדים וגם החברה ומנהליה.

מי שמנסה לארגן יום כיף לעובדיו יגלה שיש כיום לא מעט אפשרויות ורעיונות מוצלחים לשם כך. במאמר זה נתמקד באחת הפעילויות הפופולריות ביותר והיא סיורי סגווי לקבוצות עובדים.

מדוע לבחור בסגווי כפעילות הנבחרת עבור יום כיף לעובדים?

הסגווי הוא כלי תחבורה קטן המורכב משני גלגלים גדולים, סוללה וכידון. הוא מונע ומנווט על ידי תנועות הגוף של הרוכב ומתרגם את הטיות הגוף שלו לתנועה. הרכיבה על סגווי היא קלה ומהנה, אינה דורשת רישיון או ידע מוקדם, והתפעול של המכשיר נלמד בקלות ובמהירות, כך שגם מי שלא ידוע כבעל כישורי קוארדינציה מוצלחים יצליח להשתלט עליו ללא בעיה. סיורי סגווי מתאימים לכל קבוצה וכמעט לכל גיל (מגיל 16 ומעלה). כל התכונות והיתרונות הללו ועוד הם למעשה מה שהופך את סיורי הסגווי לאידאליים עבור קבוצות קטנות של עובדים.

 

יום כיף לעובדים הכולל סיור סגווי בעיר או בטבע הוא חוויה מרעננת, המשלבת בין אדרנלין, צחוק והנאה. זהו מתכון בטוח לגיבוש צוות העובדים וזאת בזכות יצירת חוויות משותפות אשר ייזכרו לשנים רבות, כשבסופו של היום העובדים חוזרים כשהם טעונים בכוחות מחודשים. על אף שמדובר בחוויה ספורטיבית ואנרגטית, חשוב לזכור שמדובר בחוויית נסיעה בטוחה ונעימה, המאפשרת גם ביצוע מספר עצירות לפי הצורך לצורך התרעננות, אכילה, שתייה ולפעילויות גיבוש מסוגים שונים.

יום כיף על גלגלים - בעיר וגם בטבע

 

אם החלטתם להוציא את עובדי החברה ליום כיף מפתיע ומלהיב בשילוב סגווי, מומלץ לפנות לחברה מנוסה ומקצועית המפעילה סיורי סגווי בכל רחבי הארץ, ומתמחה בארגון יום כיף או יום גיבוש לעובדים. החברה למעשה לוקחת מכם את כל האחריות לארגון הפעילויות, תאסוף מראש את כל המידע הדרוש, תכין את הציוד המתאים ותדאג להתאים את הסיור כולו לכמות המשתתפים, לאופי האירוע וכמובן - לתקציב. אם ליום הכיף יש גם מטרה מיוחדת כמו למשל - גיבוש צוות חדש, פיתוח יכולות מנהיגות, הכרות עם מוצרי החברה או חיזוק מסרים שיווקיים, הרי שהחברה המארגנת תוכל לבצע גם את ההתאמות הנדרשות לכך.

כדאי לדעת שסיורי סגווי מתקיימים הן בערים כמו תל אביב, יפו, ירושלים, חיפה וכדומה, אך גם במסלולים ואתרי טיולים מיוחדים ברחבי הארץ כמו מצפה רמון, הר הכרמל, קיסריה, בגליל ובגולן ועוד, כך שניתן להתאים גם את מיקום הסיור למיקום הגאוגרפי של החברה.

 

בסופו של דבר, יום כיף לעובדים עם סגווי הוא יום המשלב פעילות ספורטיבית, ממריצה, מצחיקה ומגבשת, המאפשרת לכל המשתתפים, מצעיר עד זקן, לקחת בה חלק. הנסיעה על הסגווי בשילוב הפעילויות המגבשות בדרך והחוויות המשותפות הנצברות, יעזרו לעובדים לשכוח למשך כמה שעות טובות מהלחצים, הכעסים והמתחים, להרגיש שהם מוערכים על ידי המעסיקים שלהם ולהפוך לצוות מגובש יותר.

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il