עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

מה היתרונות של טיול על גבי סגווי?

מדינת ישראל היא אחת המדינות היותר מרהיבות שיש. הנופים הנהדרים שמסתתרים בכל חלק וחלק בארץ הינם נופים עוצרי נשימה, המקומות בהם ניתן לבקר הם מקומות יוצאי דופן והאתרים אליהם אפשר להגיע הם אתרים מיוחדים במינם.

כיצד יהיה הכי טוב לטייל בישראל?

אבל למרות היותה של ישראל מדינה קטנה, מדובר במדינה בה לא כ"כ קל להגיע באופן רגלי ממקום למקום ולכן, במקום לכתת רגליים, הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לעלות על כלי ממונע. השאלה המתבקשת היא איזה כלי ממונע יהיה הכי טוב לשימוש - מצד אחד ישנה המכונית, שהיא כנראה כלי הרכב שייתן את המענה הטוב ביותר מבחינת מהירות הנסיעה, אך לא בטוח שמבחינת החוויה בה בגלל היעדר חניות, פקקים ועומסים בכבישים.

מצד שני יש את הסגווי שאומנם יוביל ממקום למקום הרבה יותר לאט מאשר המכונית, אך בוודאי שבאופן הרבה יותר מהנה. כמובן שאין לשכוח אופניים חשמליים, שאמנם מדובר במאמץ לא קטן על מנת להניעם, בייחוד בעליות, אך עדיין מדובר בכלי תחבורה שעונה על מה שאפשר לבקש ממנו.

מכונית או אופניים חשמליים?

הכלי הממונע האופציונלי הראשון הוא כמובן המכונית.

מדובר בכלי שיוביל ממקום למקום בצורה המהירה ביותר, אך יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון מספר דברים:

נסיעה ברכב תגרום "לאיבוד" כמה מהנופים היותר יפים שיקרו בדרך לעומת נסיעה בכלי ממונע פתוח. החלון של הרכב לא יספיק, ובניגוד לאותו כלי פתוח גם לא ניתן לעצור את הנסיעה בכל הזדמנות.

גם אופניים חשמליים הם כאמור אפשרות, אך מדובר אולי באפשרות שאפילו טובה פחות מהמכונית.

אז אומנם עם האופניים ניתן לעצור בכל מקום בו נחפוץ ולא נפספס יותר מדי נופים, אבל נמגד ישנה אפשרות להסתבך בעליות חדות בשל הכובד הרב ומשקל האופניים אותו נושאים. בנוסף, ניתן לציין גם את
העובדה כי אופניים חשמליים דורשים הטענה כל כמה זמן, דבר שמעכב במהלך הטיול.

מדוע הסגווי הוא הכלי הטוב ביותר לנסיעה ממקום למקום?

האפשרות השלישית של הכלי הממונע היא גם האפשרות הטובה ביותר הנראית לעין - הסגווי.

הסגווי הינו כלי ממונע שיאפשר לנוע ממקום למקום בקלות ובמהירות ואפילו ניתן לחבוש קסדה מגניבה, מגנים למרפקים אם נרצה, ובכלל, הרכיבה עליו משווה לוק מיוחד ויוצא דופן בנוף הארץ ישראלי.

במהלך סיורי הסגווי בתל אביב נוכל ליהנות מהבריזה הנושבת לאורך כל היום, נעלה בקלות בהרי ירושלים ונרד במורדות ונוכל לעצור בכל מקום בו רק נרצה, כשאפילו לא נזדקק למקום בו נוכל להחנות את הסגווי כי יהיה קל מאוד לקחת אותו יחד אתנו.

לכן, אין כל ספק כי אם יש צורך לבחור באחד מהכלים הממונעים הנ"ל על מנת לטייל ולעבור עימו מקום למקום, לבטח זה יהיה הכלי שידורג גבוה מכולם.

מאמר - יתרונו טיול על גבי סגווי

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il