עשו לנו לייק      1-700-722-772
חייגו אלינונווטו אלינו

מה היתרונות של לטייל בסגווי

מדינת ישראל היא אחת המדינות היותר מרהיבות שיש. הנופים הנהדרים שמסתתרים בכל חלק וחלק בארץ הינם נופים עוצרי נשימה, המקומות בהם ניתן לבקר הם מקומות יוצאי דופן והאתרים אליהם אפשר להגיע הם אתרים מיוחדים במינם.

כיצד יהיה הכי טוב לטייל בישראל?

אבל למרות היותה מדינה קטנה מדובר במדינה בה לא כזה קל להגיע באופן רגלי ממקום למקום ולכן, במקום לכתת רגליים, הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לעלות על כלי ממונע. השאלה המתבקשת היא איזה כלי ממונע יהיה הכי טוב לשימוש. מצד אחד ישנה המכונית, שהיא כנראה כלי הרכב שייתן את המענה הטוב ביותר מבחינת מהירות הנסיעה, אך לא בטוח שמבחינת החוויה בה.

מצד שני יש את הסגווי שאולי יוביל אתכם ממקום למקום הרבה יותר לאט מאשר המכונית, אך בוודאי שבאופן הרבה יותר מהנה. כמובן שאין לשכוח אופניים חשמליות, שאמנם מדובר במאמץ לא קטן על מנת להניע אותם, בייחוד בעליות, אך עדיין מדובר בכלי תחבורה שעונה על מה שאפשר לבקש ממנו.

מכונית או אופניים חשמליות?

הכלי הממונע האופציונלי הראשון הוא כמובן המכונית.

מדובר בכלי שיוביל אתכם ממקום למקום בצורה המהירה ביותר, אך יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון מספר דברים.

נסיעה ברכב תגרום לכם לאבד כמה מהנופים היותר יפים שייקרו בדרככם.

לעומת נסיעה בכלי ממונע פתוח, החלון של הרכב לא יספיק לכם ובניגוד לאותו כלי פתוח גם לא תוכלו לעצור את הנסיעה בכל הזדמנות בה תחפצו.

גם אופניים חשמליות הן כאמור אפשרות, אך מדובר אולי באפשרות שאפילו טובה פחות מהמכונית.

אז נכון, את האופניים אכן תוכלו לעצור בכל מקום בו תחפצו ולא תפספסו יותר מדי נופים, אבל גם תוכלו להסתבך בעליות חדות בשל הכובד הרב שלהם והמשקל אותו אתם נושאים עליהם, כשבנוסף ניתן לציין גם את העובדה כי תיאלצו להטעין את הסוללה של אותם האופניים, עוד דבר שיעכב אתכם במהלך הטיול.

מדוע הסגווי הוא הכלי הטוב ביותר לנסיעה ממקום למקום?

האפשרות השלישית של הכלי הממונע היא גם האפשרות הטובה ביותר הנראית לעין, הסגווי.

מדובר בכלי ממונע שיאפשר לנו לנוע ממקום למקום בקלות ובמהירות ואפילו נוכל לחבוש קסדה מגניבה, מגנים למרפקים אם נרצה ובכלל, יהיה לנו לוק מיוחד ויוצא דופן בנוף הארץ ישראלי.

במהלך סיורי הסגווי בתל אביב נוכל ליהנות מהבריזה הנושבת לאורך כל היום, נעלה בקלות בהרים ונרד במורדות ונוכל לעצור בכל מקום בו רק נרצה, כשאפילו לא נזדקק למקום בו נוכל להחנות בו את הסגווי כי יהיה קל מאוד לקחת אותו יחד אתנו.

לכן, אין בכלל ספק כי אם יש צורך לבחור באחד מהכלים הממונעים הללו על מנת לטייל ולעבור בין מקום למקום, לבטח זה יהיה הכלי שידורג הכי גבוה מכולם.

מאמרים

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il