עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

אפשרויות למתנות עבור העובדים לחג


כאשר החגים מגיעים מוטלת עלינו האחריות כבעלי עסק לדאוג ולפנק את העובדים שלנו. החגים הם הזדמנות מעולה להראות לעובדים שלנו שאנחנו מעריכים אותם ושהם חיוניים לניהול השוטף של הארגון שלנו. יש הרבה מאוד אפשרויות שיכולות להתאים כמתנה עבור העובדים שלנו לחגי תשרי או לחג הפסח. אנחנו יכולים להביא כשי לחג בקבוקי יין או סט מהודר של כלי הגשה. מתנה נוספת שיכולה להתאים לחגים היא ארוחה חגיגית של כל האורחים ביחד במסעדה יוקרתית.

למה כדאי להעניק לעובדים שלנו חוויה כמתנה לחג?

למה בעצם חשוב וכדאי שנעניק לעובדים שלנו חוויה כשי לחג? כאשר אנחנו מעניקים לעובדים שלנו חפצים הם יכולים לשמוח אבל מהר מאוד הם ישימו אותם בארון וישכחו מהם. כך גם כאשר אנחנו מביאים במתנה מוצרי מזון כמו שוקולדים או יין – אוכלים ושותים אותם ואחר כך שוכחים. כאשר השי שאנחנו מעניקים לחג הוא טיול חווייתי אנחנו מעניקים לעובדים שלנו חוויה שהם יזכרו למשך זמן רב מאוד ויוקירו אותה. כל שנארגן כשי לחג חוויה או טיול מיוחדים יותר לאורחים שלנו כך העובדים שלנו ישמחו יותר וירוויחו יותר מהשי.

 

סיור על סגווי בירושלים – המתנה המושלמת לעובדים לפסח 


אחת החוויות הכי מומלצות שניתן להעניק כשי לחג הפסח או כשי לכל חג אחר היא סיור על סגווי בירושלים. סגווי הוא כלי רכב מהפכני ומתקדם מאוד שדומה מאוד לתלת אופן חשמלי אך הוא הרבה יותר ייחודי ממנו. על גבי הסגווי העובדים שלנו יכולים לסייר בעיר העתיקה בירושלים ובכל אתרי התיירות המרכזיים בה. סיור זה יכול לגבש את העובדים שלנו ולגרום להם להיות צוות מלוכד יותר. סיור זה יכול להתאים לקבוצה של עובדים צעירים, לקבוצה של עובדים מבוגרים וגם לקבוצות מעורבות שיש בהם עובדים בטווחי גילאים שונים ורבים מאוד.


האם כל אחד יכול ליהנות מטיול חווייתי ואינטראקטיבי בירושלים?  
       


למעשה כל אחד יכול ליהנות מטיול חווייתי ואינטראקטיבי בירושלים של אז ובירושלים של ימנו אנו. ירושלים היא אחת הערים הכי עתיקות בעולם והיא מוזכרת לראשונה בתנ"ך. ההיסטוריה של העיר עשירה מאוד וגם לאחר אלפי שנים היא מעניינת מאוד והיא מרתקת אנשים מכל רחבי העולם. כאשר אנחנו מביאים לעובדים שלנו לחג שובר מתנה לסיור בסגווי בעיר הקודש אנחנו יכולים לחבר אותם להיסטוריה של שחר תרבות המערב בימיהם של דוד המלך ושלמה המלך. גיפט קארד מסוג זה יכול לאפשר לנו להפוך את מתנת החג השנתית שלנו למתנה מקורית ומפתיעה. אם אנחנו רוצים לעניין ולאתגר את העובדים שלנו לא כדאי לנו לתת להם לחג מתנות נדושות כמו מפות שולחן או סלסלות של שוקולד ומתוקים – כדאי לנו לתת להם מתנה מקורית שתעניק להם ערב או יום שלם של חוויות חדשות ויפות. 

  • סגווי בירושלים לעובדים

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il