עשו לנו לייק    1-700-722-772  
חייגו אלינונווטו אלינו

אטרקציות בירושלים

בירושלים שוררת תמיד אווירה מיוחדת. בחלקה נובעת האווירה מגיוון האוכלוסייה המתגוררת בעיר וריבוי התיירים, מצורת הבניה המיוחדת, הסמטאות, המבנים המיוחדים, והמקומות הקדושים. כמו כן, נובעת האווירה מההיסטוריה של העיר שדומה שהיא עוד חיה ונושמת מכל פינה ובחלקה – משפע האטרקציות שיכולות להתאים ליחידים, לקבוצות וגם – למשפחות. 

כדאי להגיע, שווה לבקר


בזכות אטרקציות בירושלים למשפחות שווה להגיע אל ירושלים לפחות מפעם לפעם. בין האטרקציות המרכזיות:

• הגנים הבוטנים – באמצעי שנות החמישים הוקם בירושלים גן בוטני אוניברסיטאי. מעבר למטרות הלימודיות והחינוכיות של הגן, הוא הפך עם השנים למוקד משיכה מרתק ומהנה. הגנים, שמשתרעים על פני שטח רחב ידיים ניתן למצוא תצורות נוף מרהיבות וכן אלפים רבים של צמחים שונים, מכל רחבי העולם. הגן מחולק לפי אזורים, כל אזור מכיל צמחיה מאזור אחר בכדור הארץ. הגנים ידידותיים במיוחד לילדים וניתן למצוא בהם שביל תגליות מיוחד המותאם עבורם. 

• חומות ירושלים – במהלך ההיסטוריה נבנו סביב ירושלים חומות שנועדו להגן עליה כנקודה אסטרטגית חשובה ובהמשך כבירת ישראל ועיר דוד. החומה שניתן לראותה עד היום הוקמה לפני כמה מאות שנים, על ידי האימפריה הטורקית - עות'מנית. כיום, החומות הם מראה מרהיב בפני עצמו, שגם זוכה בלילה לתאורה מרהיבה אבל זוהי גם אטרקציה מיוחדת במינה למשפחות ולילדים. על גבי החומה ניתן לערוך סיור מרהיב עם תצפית יוצאת מגדר הרגיל. קיים יותר ממסלול אחד כך שבהחלט שווה לבקר בחומות יותר מפעם אחת. מסלול אחד מתחיל משער יפו, סמוך למגדל דוד (שהוא אטרקציה בפני עצמה), עובר במגדל וממשיך לעבר הרובע הארמני. מסלול שני מתחיל גם הוא ליד מגדל דוד אלא שהפעם ממשיכים לכיוון השני וחולפים סמוך לרובע הנוצרי וזוכים להשקיף על הר הזיתים. 

• מגדל דוד – המגדל כולל מוזיאון מיוחד ומצודה לא פחות מרתקת. שניהם מהווים מוזיאון יוצא דופן, המלמד על תולדות ירושלים באופן מעורר השראה והוד. המצודה עצמה הוקמה למעשה הרבה שנים לאחר תקופת שלטונו של דוד המלך. ניתן למצוא במקום אפשרות לתצפית עם נוף מרהיב עין, להשתתף בסיור וירטואלי וכן לבקר בתערוכות שחלקן קבועות וחלקן משתנות מפעם לפעם. בשעות הערב והלילה קיים גם חיזיון לילי. במהלך הביקור לומדים המון על ההיסטוריה של העיר וכל זאת, בחדרים מרהבים שהם חוויה בפני עצמה. 

• גן החיות התנ"כי – הגן המרהיב והמיוחד החל את דרכו עוד לפני קום המדינה. בתחילה הוא היה קטן ביותר אך כיום הוא רחב ידיים – יותר ממאתיים דונם שטחו! במקום מגוון עצום של חיות וניתן לקחת חלק בהרבה מאוד פעילויות לכל המשפחה. 

אפשרויות נוספות כוללות כמובן ביקור בכותל המערבי, מוזיאון כגון: מוזיאון ירושלים והיכל הספר, מוזיאון רוקפלר לאומנות, הגן הלאומי הרודיון הנמצא סמוך מאוד לעיר ועוד. 

אודותינו

בחברתינו הוקמה על מנת לתת לאנשים "לטעום" מנופיה הקסומים של הערים הגדולות ירושלים ותל אביב -יפו יחד עם הדרכה מרתקת ומעניינת של מורי דרך מהשורה הראשונה .

הגבלות על המכשיר

המכשיר אינו מתאים לנשים בהריון

ולא לילדים מתחת לגיל 16

פרטי יצירת קשר

דרך חברון 57, ירושלים 
1-700-722-772
פקס: 072-222-4015
info@segb.co.il